Six Seconds vaikų privatumo politika

versija 2

Paskutinis pakeitimas: 2018 rugpjūčio 4 d.

Ši vaikų privatumo politika (“Vaikų” Privatumo politika“) aprašoma, kaip Sixseconds (“Sixseconds“,”mes“,”mes“ir”mūsų“) kaupia, naudoja ir atskleidžia mūsų svetainių naudotojų asmeninę informaciją, esančią adresu http://6seconds.org/, http://eq.org/, https://tools.6seconds.org/, mūsų mobiliosios programos (“Programos”) ir mūsų valdikliai (kartu “Svetainė“) ir paslaugos (“Paslaugos”), kurių amžius iki 13 metų (kiekviena “Vaikas“ir bendrai”Vaikai“). Kaip naudojama šiame vaikų privatumo politikoje, “Asmeninė informacija” (kuri turi tą pačią reikšmę kaip “asmens duomenys”, kaip apibrėžta Europos Sąjungos bendrajame duomenų apsaugos reglamente) reiškia bet kokią informaciją, kuri gali būti naudojama jūsų vaikui susisiekti arba įvardyti (pvz. jūsų vaiko vardą, el. pašto adresą, adresą, telefono numerį ir bet kokią kitą nepaskelbtą informaciją apie jūsų vaiką, susietą su bet kuriuo iš anksčiau nurodytų duomenų arba susieta su šiais duomenimis).

Ši vaikų privatumo politika netaikoma 13 metų ir vyresniems naudotojams; tokie vartotojai turėtų kreiptis į “Six Seconds” privatumo politiką, kurią galima rasti “ http://6seconds.org/about/policies/privacy/.

 

Vaikų interneto privatumo apsaugos įstatymas.

Mes privalome pagal vaikų privatumo apsaugos internete įstatymą (“COPPA“) gauti patvirtinamą tėvų sutikimą, kad būtų surinkta, naudojama ar atskleista asmeninė informacija iš vaikų. Jei pateikiate tokį sutikimą, jūs sutinkate rinkti, naudoti ir atskleisti savo Vaiko asmeninę informaciją pagal šią vaikų privatumo politiką. JEI NESUTINKATE SU ŠIU ATSAKOMYJE, JŪS negali leisti savo vaiko naudoti svetainę ar paslaugas.

Kodėl mums reikalinga jūsų vaiko asmeninė informacija? Mes tik apdorosime jūsų Vaiko asmeninę informaciją pagal taikomus duomenų apsaugos ir privatumo įstatymus. Mums reikia tam tikros asmeninės informacijos, kad jūsų vaikui būtų suteikta prieiga prie Svetainės ir Paslaugų (įskaitant prevencines ar konsultavimo paslaugas tiesiogiai iš mūsų). Jei jūs arba jūsų vaikas sukūrė profilį / įregistruotą, jums būtų prašoma pažymėti langelį, pažymint, kad sutinkate pateikti savo vaiko duomenis, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, įsigyti mūsų produktus ar peržiūrėti mūsų turinį. Šis sutikimas suteikia mums teisinį pagrindą, kurio reikalaujama pagal galiojančius įstatymus, kad apdorotų jūsų vaiko duomenis. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti tokį sutikimą. Jei nesutinkate su mūsų vaiko asmenine informacija naudoti pagal šią politiką, nenaudokite mūsų Svetainės ar Paslaugų.

 

Kokios informacijos rūšys mes renkamės?

Informacija, kurią tavo vaikas teikia mums.

 • Per mūsų registracijos procesą mes kaupiame jūsų vaiko asmeninę informaciją, pvz., Jūsų vaiko el. Pašto adresą, telefono numerį, vartotojo vardą ir slaptažodį.
 • Jei jūsų vaikas susisiekia su mumis elektroniniu paštu, mes, be jokio kito el. Laiške esančio turinio, surinksime jūsų Vaiko vardą ir el. Pašto adresą, kad atsiųstumėte jūsų vaikui atsakymą.
 • Mes renkame ir saugome bet kokį turinį, kurį jūsų Vaikas įkėlė, atsisiunčia arba pasiekia per Svetainę, kuriame gali būti asmeninės informacijos. Po registracijos mes išsaugosime bet kokią informaciją savo Vaiko sąskaitoje ir pridėsime tokią informaciją į informaciją, pateiktą registracijos proceso metu. Tai apima, bet neapsiriboja informacija apie e. Mokymą, atsisiuntimus, pranešimus ir vertinimus.
 • Mes galime surinkti jūsų vaiko telefono numerį ir unikalų mobiliojo įrenginio, kuriame jūsų vaikas naudoja svetainę ir paslaugas, identifikacinį numerį.
 • Kai jūsų vaikas dalyvauja vienoje iš mūsų apklausų, mes galime surinkti papildomą asmeninę informaciją.
 • Jei jūsų vaikas dalyvauja konkurse, loterijoje ar kitoje reklamoje, mes surinksime visus jūsų Vaiko pateiktus duomenis, susijusius su reklama.
 • Mes renkame informaciją, įskaitant asmeninę informaciją, iš bet kokių elgesio vertinimų, kuriuos mes teikiame.
 • Mes taip pat renkame kitų rūšių asmeninę informaciją, kurią jūsų vaikas teikia mums savanoriškai.
 • Mes taip pat galime surinkti asmeninę informaciją kitose svetainės vietose ir paslaugose, kuriose nurodoma, kad asmeninė informacija renkama.

 

Informacija, surinkta per technologijas:

 • mūsų serverių surinkta informacija. Kad mūsų svetainė ir paslaugos taptų jums naudingesnės, mūsų serveriai (kuriuos gali tvarkyti trečiosios šalies paslaugų teikėjas) renka informaciją iš jūsų vaiko, įskaitant naršyklės tipą, operacinę sistemą, interneto protokolo (“IP”) adresą (skaičių, kuris naudojantis internetu, kuris gali skirtis nuo sesijos iki sesijos, automatiškai priskiriamas jūsų Vaiko kompiuteriui), domeno vardą ir / arba jūsų apsilankymo datą / laiką.
 • Prisijungti failai. Surinkame informaciją apie jūsų vaiko naudojamo prietaiso tipą, vaiko atvirą prietaiso identifikavimo numerį (“ODIN“), datą / laiko antspaudus jūsų vaiko apsilankymui, unikalų jūsų vaiko identifikatorių (“UDID“), domeno pavadinimą, operacinę sistemą, naršyklės tipas, interneto paslaugų teikėjas (ISP), nuorodos / išvažiavimo puslapiai, operacinė sistema, duomenys apie paspaudimų srautą, nuorodos svetainės adresas ir jūsų Vaiko veikla per šešias sekundes. Ši informacija nelaikoma asmenine informacija, nebent ją sujungtume su bet kuria iš anksčiau nurodytų asmenine informacija ar susiekite ją.
 • Slapukus.Kaip ir daugelis internetinių paslaugų, informacijos rinkimui mes naudojame slapukus. “Slapukai” – tai nedidelės informacijos dalys, kurias svetainė siunčia jūsų vaiko kietajame diske, kai peržiūrėsite svetainę. Galime naudoti abi sesijos slapukus (kurių galiojimo laikas baigiasi, kai uždarote savo žiniatinklio naršyklę) ir nuolatinius slapukus (kurie lieka kompiuteryje, kol juos ištrinate), kad galėtume suteikti jums daugiau asmeninės ir interaktyvios patirties mūsų svetainėje. Ši rūšis informacija renkama, kad svetainė taptų jums naudingesnė ir pritaikytų patirtį su mumis, kad atitiktų jūsų konkrečius interesus ir poreikius. Mes galime naudoti tiek sesijos slapukus, tiek nuolatinius slapukus, kad geriau suprastume, kaip jūsų vaikas sąveikauja su mūsų paslaugomis, stebėdamas, kaip mūsų naudotojai naudoja bendrą naudojimąsi, ir naršyti žiniatinklio srautą mūsų Paslaugose ir tobulinti mūsų Paslaugas. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus. Galite nurodyti savo Vaiko naršyklę, redaguodami jo parinktis, sustabdyti priimant slapukus arba paprašyti savo vaiko prieš priimdami slapuką iš jūsų apsilankytų svetainių. Be to, mes naudojamės trečiųjų šalių analitikų paslaugomis (pvz., Kiss Metrics), kuriuose naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad išnagrinėtų, kaip jūsų vaikas naudojasi Six Seconds. “Analytics” paslaugų galimybė naudoti ir dalytis surinkta informacija yra ribojama jų naudojimo sąlygų ir privatumo politikos, kurią turėtumėte nurodyti, norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip šie subjektai naudoja šią informaciją, ir kaip galite atsisakyti jų naudojimo tokios informacijos.
 • Pikselių žymos. Be to, mes naudojame “Pixel žymes” (taip pat vadinamos “grynaisiais Gif”, “interneto baimėtaisiais” arba “Web bugs”). “Pixel” žymos yra nedideli grafiniai vaizdai su unikaliu identifikatoriumi, panašiu į funkciją “Slapukai”, kurie naudojami stebint interneto naudotojų interneto judesius. Skirtingai nei slapukai, kurie saugomi vartotojo kompiuterio kietajame diske, “Pixel” žymos yra nematomai įdėtos į tinklalapius. “Pixel” žymos taip pat leidžia mums siųsti el. Laiškus formatu, kurį gali skaityti vartotojai, ir jie mums praneša, ar elektroniniai laiškai buvo atidaryti siekiant užtikrinti, kad mes siunčiame tik pranešimus, kurie yra įdomūs mūsų vartotojams. Mes galime naudoti šią informaciją, norėdami sumažinti arba pašalinti vartotojui siunčiamus pranešimus. Pixel žymes surinktą informaciją mes nesusieta su mūsų naudotojų asmenine informacija.
 • Slapukai  “Slapukai” – tai nedideli informacijos elementai, kuriuos svetainė siunčia į jūsų kompiuterio kietąjį diską, kai žiūrite svetainę. Mūsų svetainė ir paslaugos naudoja tokius slapukus toliau nurodytais tikslais:

 

Slapukų rūšis

Tikslas

Esminiai slapukai

Šie slapukai yra būtini norint suteikti jums paslaugas, kurias galima rasti mūsų Svetainėje ir Paslaugose, ir suteikti jums galimybę naudotis kai kuriomis jo funkcijomis. Be šių slapukų, jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame tik slapukus, kad suteiktume jums šias paslaugas.

Funkcionalumo slapukai

Šie slapukai leidžia mūsų Svetainę ir Paslaugas prisiminti pasirinkimus, kuriuos jūs naudojate, kai naudojate mūsų Svetainę ar Paslaugas, pvz., Prisimenate savo prisijungimo duomenis ir prisiminsite pakeitimus, kuriuos atlikote kitose Svetainės ir Paslaugų dalyse. Šių slapukų tikslas yra suteikti jums daugiau asmeninės patirties ir išvengti, kad jums reikės iš naujo įvesti savo nuostatas kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Svetainėje arba naudojate mūsų Paslaugas.

“Analytics” ir našumo slapukai

Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie srautą į mūsų Svetainę ir Paslaugą bei kaip vartotojai naudoja mūsų Svetainę ir Paslaugas. Surinkta informacija nenurodo jokio individualaus lankytojo. Informacija yra apibendrinta ir anoniminė. Tai apima mūsų svetainės lankytojų skaičių, svetaines, kuriose jie buvo nukreipiami į mūsų svetainę, puslapius, kuriuos jie aplankė mūsų svetainėje, kokį dienos laiką jie lankėsi mūsų Svetainėje arba naudojo mūsų Paslaugas, ar jie lankėsi mūsų Svetainėje, ar naudojo mūsų Paslaugas anksčiau ir kita panaši informacija. Mes naudojame šią informaciją, kad galėtume efektyviau valdyti mūsų Svetainę ir paslaugas, rinkti plačią demografinę informaciją ir stebėti mūsų svetainės veiklos lygį.

Šiuo tikslu naudojame “Google Analytics” ir kitas trečiųjų šalių analizės tarnybas. “Google Analytics” naudoja savo slapukus. Tai naudojama tik siekiant tobulinti mūsų svetaines ir paslaugas. Čia galite sužinoti daugiau informacijos apie “Google Analytics” slapukus:  https://developers.google.com/analytics/resources/concepts/gaConceptsCookies. Daugiau informacijos apie tai, kaip “Google” apsaugo jūsų duomenis, galite sužinoti čia: www.google.com/analytics/learn/privacy.html.

Galite užkirsti kelią “Google Analytics” naudojimui, susijusiai su jūsų naudojimuisi mūsų Svetaine ir Paslaugomis, atsisiųsdami ir įdiekdami naršyklės papildinį, kuris pasiekiamas per šią nuorodą: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt-GB.

Socialiniųslapukai

tinklųŠie slapukai naudojami, kai jūs bendrinate informaciją naudodami socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtuką arba “patinkantį” mygtuką mūsų svetainėje arba susieite savo paskyrą arba bendradarbiaudami su mūsų turiniu socialinių tinklų tinkle, pvz., “Facebook”, “Twitter” ar “Google+” . Socialinis tinklas įrašys, kad tai padarėte.

Informacija, surinkta iš trečiųjų šalių įmonių. Mes galime gauti asmeninę informaciją ir (arba) anoniminius duomenis apie jus iš bendrovių, teikiančių paslaugas mūsų bendrovei arba privačiai ženklu pažymėtoje svetainėje arba įmonėse, kurios siūlo savo produktus ir (arba) paslaugas mūsų svetainėje. Šios trečiosios šalies bendrovės gali pateikti mums asmeninę informaciją. Pvz., “Eventbrite” naudojame visiems mūsų renginiams. “EventBrite” dalijasi su mumis surinkta asmenine informacija ir pridedame šią asmeninę informaciją į mūsų duomenų bazę.

Mes galime ir jūs leidžiate mums remtis instrukcijomis, kurias mes pagrįstai tikime, kad jūs, jūsų tėvų tėvai ar globėjai. Pavyzdžiui, jei asmuo skambina į mūsų klientų aptarnavimo numerį ir pateikia prašomą paskyros informaciją, mes galime manyti, kad asmuo, kuris skambina, yra Vaiko tėvas ar globėjas. Mes nebus laikomi atsakingais už bet kokį atskleidimą sąžiningai ir laikydamiesi pagrįstų procedūrų, atsakydami į globėjo tėvų prašymą atskleisti Vaiko asmeninę informaciją.

 

Kaip mes naudojame mūsų surinktą informaciją?

Mes naudojame jūsų vaiko surinktą informaciją (įskaitant jūsų vaiko asmeninę informaciją) šiais tikslais:

 • teikti Paslaugas, taip pat teikiant tokią informaciją kaip užduoties įvykdymo lygis;
 • atsakyti į jūsų vaiko el. laiškus, pateikimus, klausimus, komentarus, prašymus ir skundus bei teikti klientų aptarnavimą;
 • stebėti ir analizuoti naudojimą ir tendencijas bei padidinti mūsų Paslaugų funkcionalumą ir patogumą vartotojui;
 • tobulinti Paslaugas ir plėtoti bei tobulinti mūsų Paslaugų rinkodarą ir reklamą;
 • padėti suprasti jūsų vaiko poreikius ir suteikti savo vaikui geresnius įvertinimus ir priemones;
 • identifikuoti savo vaiką kaip vartotoją mūsų sistemoje ir palengvinti jūsų “Child” sąskaitos kūrimą ir apsaugą mūsų tinkle;
 • siųsti jūsų vaiko patvirtinimus, atnaujinimus, perspėjimus dėl saugumo, administracinius pranešimus ir kitaip palengvinti naudojimąsi mūsų paslaugomis bei mūsų administravimą ir veikimą; ir
 • bet kokiam kitam tikslui, kuris yra perduodamas jūsų vaikui, kai renkame informaciją.

Anoniminiai ir (arba) suvestiniai duomenys. Mes taip pat galime kurti anoniminius ir (arba) išbrauktus duomenų įrašus iš savo Vaiko asmeninės informacijos, neįtraukdami informacijos, leidžiančios duomenis identifikuoti jūsų vaikui (“Anoniminiai duomenys“). Paprastai mes naudojame šiuos anoniminius duomenis, norėdami geriau suprasti, kaip veikia mūsų Paslaugos ir atlikti tyrimus apie pasaulines tendencijas. Mes pasiliekame teisę naudoti anoniminius duomenis bet kokiam tikslui ir atskleisti anoniminius duomenis trečiosioms šalims mūsų nuožiūra.

 

Kokią informaciją daliname su trečiosiomis šalimis?

Mes daliname asmeninę informaciją, kurią surinkome iš jūsų vaiko, kaip aprašyta toliau:

 1. a) vartotojai. Mes pasidalinsime savo Vaiko asmeninę informaciją su kitais naudotojais tik tam, kad suteiktume paslaugas. Pavyzdžiui, tam tikri naudotojai – sertifikuojami vertintojus – privalo turėti tam tikrą informaciją, pvz., Vardą, el. Pašto adresą ir vertinimo informaciją, kad suteiktų paslaugas jūsų vaikui.

(b) trečiųjų šalių paslaugų teikėjai. Mes galime dalintis savo Vaiko asmenine informacija su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad: • suteiktume jūsų vaikui paslaugas, kurias mes siūlome jūsų vaikui per mūsų svetainę; trečiųjų šalių vertinimo priemonėms; atlikti kokybės užtikrinimo bandymus; palengvinti sąskaitų sukūrimą; teikti techninę paramą; ir / arba teikti kitas paslaugas Bendrovei. Šie trečiųjų šalių paslaugų teikėjai privalo nenaudoti jūsų Vaiko asmeninės informacijos, išskyrus teikdami paslaugas, kurių reikalauja bendrovė.

(c) filialai. Mes galime dalintis bet kuria ar visa jūsų Vaiko asmenine informacija su mūsų patronuojančia kompanija, dukterinėmis įmonėmis, bendromis įmonėmis ar kitomis bendrai kontroliuojamomis bendrovėmis (“Filialai“), tokiu atveju mes turėsime reikalauti, kad mūsų Filialai laikytųsi šios privatumo politikos.

 1. d) įmonių restruktūrizavimas. Mes galime dalytis kai kuriais ar visais savo Vaiko asmenine informacija, susijusia su derybomis dėl bet kokio susijungimo, finansavimo, įsigijimo ar nutraukimo sandorio ar proceso, susijusio su visos arba dalies mūsų verslo ar turto pardavimu, perdavimu, atskleidimu ar atskleidimu. Bankroto ar bankroto atveju asmeninė informacija taip pat gali būti perduodama kaip verslo turtas. Jei kita bendrovė įsigyja mūsų įmonę, verslą ar turtą, ši bendrovė turės mūsų surinktą asmeninę informaciją ir imsis teisių ir įsipareigojimų, susijusių su jūsų Vaiko asmenine informacija, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje.

(e) socialinių tinklų svetaines (“SNSs”). Kai kurios mūsų programos ir paslaugos gali įgalinti jūsų vaiką skelbti turinį į SNS (pvz., “Facebook” ar “Twitter”). Jei jūsų vaikas nuspręstų tai padaryti, mes teikiame informaciją tokiems SNS pagal jūsų rinkimus. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad esate vienintelis atsakingas už jūsų vaiko naudojimąsi šiomis svetainėmis ir kad jūs privalote peržiūrėti šių paslaugų teikėjų trečiųjų šalių paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo politiką. Mes nebusime atsakingi ar neatsakysime už: i) tokių SNS prieinamumą ar tikslumą; (ii) tokių SNS turinį, produktus ar paslaugas arba jų prieinamumą; (iii) jūsų vaikas naudojasi bet kokiais tokiais SNS.

 1. f) atskleidimas trečiųjų šalių įmonėms. Mes galime sudaryti sutartis su įmonėmis, teikiančiomis mūsų Paslaugas, kartu su firminiais ar privačiais ženklais tinklalapyje ar bendrovėse, kurios siūlo savo produktus ir (arba) paslaugas mūsų tinklalapyje (“Trečiųjų šalių įmonės”). Trečiosios šalies įmonė gali norėti naudotis asmenine informacija, kurią renkame iš savo klientų. Dėl to mes galime atskleisti jūsų vaiko asmeninę informaciją trečiosios šalies bendrovei; tačiau mes neatskleisime savo Vaiko asmeninės informacijos jokiai trečiosios šalies bendrovei trečiosios šalies kompanijos paties tiesioginės rinkodaros tikslais, nebent jūs pasirinkote “, pasirinkdami mūsų pateiktas instrukcijas, leidžiančias tokią informaciją atskleisti. Jei pasirinkote priimti el. Laiškus iš Trečiosios šalies įmonės ir vėliau norėsite nutraukti šių el. Laiškų gavimą, susisiekite tiesiogiai su trečiosios šalies kompanija, kad atnaujintumėte savo nuostatas. Šių trečiųjų šalių įmonių privatumo politika gali būti taikoma jūsų Vaiko asmeninės informacijos naudojimui ir atskleidimui, kurį mes renkame ir atskleidžiame tokioms trečiųjų šalių įmonėms. Kadangi mes nekontroliu trečiųjų šalių įmonių privatumo praktikos, turėtumėte perskaityti ir suprasti jų privatumo politiką.
 2. g) kitos informacijos atskleidimas. Neatsižvelgiant į pasirinkimus, kuriuos jūs darote dėl savo Vaiko asmeninės informacijos (kaip nurodyta toliau), mes galime atskleisti asmeninę informaciją, jei tikime sąžiningai, kad toks atskleidimas yra būtinas a) bet kokio teisinio tyrimo metu; (b) laikytis atitinkamų įstatymų arba reaguoti į teismo šaukimus ar orderius, teikiamus šešias sekundes; (c) saugoti ar ginti Six Seconds teises ar nuosavybę ar svetainės ar paslaugų vartotojus; ir (arba) (d) ištirti arba padėti užkirsti kelią bet kokiems pažeidimams ar galimiems įstatymų pažeidimams, šiam privatumo politikui ar mūsų naudojimo sąlygoms.

 

Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines ar programas

Svetainėje ar paslaugose gali būti nuorodų į kitas svetaines ar programas. Kai jūs ar jūsų vaikas spustelėja nuorodą į bet kurią kitą svetainę ar vietą, jūs arba jūsų vaikas palieka mūsų svetainę ir eikite į kitą svetainę, o kitas asmuo gali rinkti jūsų vaiko asmeninę informaciją ar anoniminius duomenis. Visa jūsų Vaikų pateikta informacija tose svetainėse ar programose pateikiama tiesiogiai šios svetainės ar taikomosios programos savininkui ir jai taikoma šios svetainės ar programos privatumo politika. Mes rekomenduojame jums perskaityti privatumo politiką kiekvienoje svetainėje, kurioje lankotės Vaikas. Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines ar vietas yra jūsų patogumui ir nerodo mūsų pritarimo tokioms trečiosioms šalims ar jų produktams, turiniui ar svetainėms. Mūsų vaikų privatumo politika netaikoma tokioms svetainėms ir mes neprisiimame atsakomybės už šių svetainių turinį, privatumo ir saugumo politiką bei politiką.

 

Saugumas

 • Dėl internetinių mokėjimų mes naudojame “Fattmerchant” mokėjimo paslaugas https://www.fattlabs.com/#/pay/sixseconds per Nacionalinę perdirbimo įmonę (NPC) ir Authorize.net. Mes neapdorojame, neįrašome ar neprašome kredito kortelės ar banko sąskaitos informacijos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkomi mokėjimai, arba suprasti duomenų saugumą ir privatumą, pateikiama tokia informacija, žr http://www.authorize.net/company/privacy/ “
 • Six Seconds” yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų vaiko asmeninę informaciją. Mes naudojame įvairias pramonės standartines saugumo technologijas ir procedūras, kad apsaugotume jūsų Vaiko asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Mes taip pat reikalaujame, kad jūsų vaikas įvesti slaptažodį, kad galėtumėte pasiekti savo paskyros informaciją. Prašome neatskleisti savo Vaiko paskyros slaptažodžio neleistinam asmenims. Vis dėlto nė vienas interneto perdavimo metodas ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus. Todėl, nors “Six Seconds” naudoja pagrįstas pastangas, kad apsaugotų jūsų vaiko asmeninę informaciją, Sixseconds negali garantuoti jos absoliučio saugumo.

 

Jūsų pasirinkimai ir teisės, susijusios su informacija, kurią teikia jūsų vaikas.

(a) atsisakymas. Jūs ar jūsų vaikas gali bet kuriuo metu susisiekti su mumis, naudodamasis žemiau esančia kontaktine informacija, kad atsisakytumėte: i) tiesioginio rinkodaros pranešimų, įskaitant naujienlaiškius, reklaminius el. Laiškus ar kitus mūsų pranešimus, gavę (atkreipkite dėmesį, kad net jei jūs ar jūsų vaikas pasirenka iš šių pranešimų jūsų vaikas vis tiek gali gauti pranešimus iš mūsų dėl jūsų Vaiko paskyros administravimo ir jūsų Vaiko naudojimosi mūsų paslaugomis); (ii) mūsų specialiųjų asmens duomenų kolekcija; (iii) bet kokį naują jūsų asmeninės informacijos apdorojimą, kurį galime atlikti neapsiribojant pradiniu tikslu; arba (iv) jūsų asmeninių duomenų perdavimas už EEE ribų. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų Vaikas kai kurios Svetainės ar Paslaugų naudojimas gali būti neveiksmingas atsisakant.

(b) jūsų vaiko asmeninės informacijos keitimas ar ištrynimas. Jūs arba jūsų vaikas gali pasiekti, keisti, peržiūr ÷ ti ar ištrinti asmens duomenis, kuriuos pateik ÷ jūsų vaikas. Jūs arba jūsų vaikas taip pat gali paprašyti prieiti, keisti, peržiūr ÷ ti ar ištrinti asmeninę informaciją, kurią jūsų vaikas pateik ÷ mums, susisiekdamas su mumis žemiau esančia kontaktine informacija. Jei prašote pašalinti tokią asmeninę informaciją, mes neleisime jūsų vaikui naudotis svetaine ar paslaugomis. Mes ištrinsime tokią asmeninę informaciją, naudodamiesi pagrįstomis priemonėmis, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos prie informacijos ar jos naudojimo dėl jo ištrynimo. Mes imsisime priemonių, kad kuo greičiau ištrintume tokią asmeninę informaciją, tačiau ištrinta informacija gali būti archyvuotų / atsarginių kopijų mūsų teisėtiems verslo tikslams ir įstatymų nustatyta tvarka. Jūsų prašymu pašalinsime “Child” paskyrą ir visą tokią paskyrą saugomą informaciją ir duomenis. Mes neturėsime jokios atsakomybės už bet kokią paskyros nutraukimą arba susijusią joje esančios asmeninės informacijos ištrynimą. Pasibaigus terminui jūsų Vaikas daugiau nebegalės naudotis savo sąskaita. Mes išsaugosime jūsų Vaiko asmeninę informaciją tik tol, kol bus pagrįstai reikalinga, siekiant įvykdyti tikslą, dėl kurio informacija buvo renkama.

 1. c) paraiškos; De-Linking SNS. Programas galite apriboti visą informacijos rinkinį pašalindami juos taikydami standartinius pašalinimo procesus, kurie gali būti jūsų mobiliojo įrenginio ar mobiliojo prietaiso rinkos ar tinklo dalis. Taip pat galite atsieti savo Vaiko SNS paskyrą (pvz., “Facebook”) savo paskyros nustatymų skiltyje “Parametrai”, jei norite pašalinti savo Vaiko paskyrą iš jūsų vaiko SNS paskyros. Taip pat galite tvarkyti tam tikrą asmeninę informaciją su mumis, kai jūsų vaikas prisijungia su mumis per savo vaiko SNS, pvz., “Facebook Connect”. Žiūrėkite SNS privatumo nustatymus, kad nustatytumėte, kaip jūsų vaikas gali koreguoti mūsų leidimus ir valdyti paslaugų ir jūsų vaiko socialinės žiniasklaidos paskyros arba mobiliojo įrenginio sąveiką.

Jei jūs arba jūsų vaikas norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis, naudodamiesi aukščiau pateikta kontaktine informacija. Jūsų ar Jūsų Vaiko prašymu, prašome aiškiai nurodyti: (i) kokią asmeninę informaciją; ir (ii) kuri iš pirmiau minėtų teisių jums ar jūsų vaikui norėtų įvykdyti. Jūsų vaiko apsaugai mes galime pateikti tik prašymus, susijusius su asmenine informacija, susieta su konkrečiu el. Pašto adresu, kurį naudojote mums ar jūsų vaikui išsiųsti savo užklausą, ir mes galbūt turėsime patvirtinti jūsų arba jūsų vaiko tapatybę prieš pradėdami taikyti užklausą. Mes stengiamės įvykdyti prašymą kuo greičiau, bet kokiu atveju, per vieną mėnesį nuo jūsų prašymo. Atkreipkite dėmesį, kad mums gali tekti išsaugoti tam tikrą informaciją, reikalingą įrašams ir / arba užbaigti bet kokius jūsų ar jūsų Vaiko pradėtus sandorius prieš prašant tokio pakeitimo ar ištrynimo.

 

Kaip messignalų.

reaguojame nenaudojantŠiuo metu mes neatsakome į “Nesekite” signalus ar kitus mechanizmus, kurie leistų vartotojams atsisakyti stebėti svetainę ar paslaugas.

 

Tarptautiniai vartotojai

Jei jūsų vaikas yra už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų ir jūsų vaikas pateikia mums asmeninę informaciją, mes galime perduoti šią asmeninę informaciją Jungtinėms Valstijoms ir ją apdoroti ten (arba bet kurioje kitoje šalyje, kurioje dirbame). Teikdamas tėvų sutikimą, jūs sutinkate rinkti, perduoti, naudoti, saugoti ir atskleisti tokią asmeninę informaciją, kaip aprašyta šioje vaikų privatumo politikoje.

Sulaikymas. Mes išsaugosime jūsų asmeninę informaciją tik tol, kol uždarote savo sąskaitą / atšauksite savo prenumeratą, nebent ilgesnis saugojimo laikotarpis yra reikalaujamas arba leidžiamas pagal įstatymą (pvz., Reguliavimo tikslais).

 

Pokyčiai

Bet kokia informacija, kuri yra surinkta, priklauso nuo Vaiko privatumo politikos, galiojusios tuo metu, kai tokia informacija renkama. Kartais mes galime pakeisti mūsų vaikų privatumo politiką. Jei atliksime kokius nors pakeitimus, atnaujinsime paskutinę pataisytą datą ir paskelbsime naują svetainės vaikų privatumo politiką. Jei mes padarysime esminius šios politikos pakeitimus, mes paskelbsime bet kokius pakeitimus ar pakeitimus ir paprašysime patvirtinančio tėvų sutikimo tais atvejais, kai esame teisiškai įpareigoti tai padaryti. Jei mes negavome tokio tvirto tėvų sutikimo, kad tokiu būdu pakeistumėte trisdešimt (30) dienų, mes daugiau neleisime jūsų vaikui naudoti šešis sekundes ir mes nurodysime, kada šie pakeitimai įsigalios.

 

Susisiekite

su mumis galite susisiekti su mumis dėl šios Vaikų privatumo politikos ir mūsų privatumo politikos: “

Six Seconds”,

PO Box 1985, “

Freedom”, CA, JAV

95019+1 831,763.1800

[email protected]

Papildoma informacija Europos Sąjungos naudotojams

Taikoma duomenų apsauga jūsų asmens duomenų valdytojas yra Sixseconds, kurios yra PO Box 1985, “Laisvė”, CA 95019. Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas ir mūsų ES atstovas yra Tommaso Procicchiani.

tvarkymo teisiniai pagrindai

Tik jūsų šaliesleidžia mums naudoti jūsų asmeninę informaciją tam tikruose “teisiniuose pagrinduose”. Mes paprastai remiame tokius teisinius pagrindus:

Apdorojimo paskirtis

Teisinis pagrindas

Paslaugų

Kad galėtumėte pasidalinti savo informacija su Paslaugomis

teikimas, sudarėte sutartį su mumis, ir mes turime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami teikti paslaugas, kurių prašėte, ar imtis veiksmų kad prašote prieš teikiant paslaugas. Jei nenurodote, kokia informacija reikalaujama ar privaloma, nurodyta Paslaugose, arba kitaip, jei reikalinga Paslauga ar funkcija pateikti, ji jums nebus prieinama.

Individualizuoti paslaugas.

Siųsti jums rinkodaros ryšius.

Sukurti anoniminius duomenis

. Saugumui, atitikčiai, sukčiavimo prevencijai ir saugumui.

Pasidalykite savo asmenine informacija, kaip aprašyta šiame vaikų privatumo politikoje.

Ši perdirbimo veikla yra mūsų teisėti interesai. Mes apsvarstome ir subalansuosime galimą poveikį jums ir jūsų teisėms prieš apdorojame jūsų asmeninę informaciją mūsų teisėtiems interesams. Mes nenaudojame jūsų asmeninės informacijos už veiklą, kurios poveikis tau viršija mūsų interesus (nebent turime savo sutikimą arba kitaip reikalaujama ar leidžiama pagal įstatymą).

Teikti prevencines ar konsultavimo paslaugas tiesiogiai nepilnamečiui

Apdorojimas yra būtinas norint nepilnamečiams teikti tiesiogines prevencines ar konsultavimo paslaugas

; laikytis teisės; teisiniai reikalavimai

Apdorojimas yra būtinas, kad būtų laikomasi mūsų teisinių įsipareigojimų.

Su jūsų sutikimu

Apdorojimas yra pagrįstas jūsų sutikimu. Jei mes remiame jūsų sutikimą, turite teisę bet kuriuo metu atšaukti tokį, koks nurodytas tuo metu, kai yra sutikimas.

Atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems tikslams gali būti taikomos tos pačios asmeninės informacijos skirtingi teisiniai pagrindai. Pvz., Galime remtis sutikimu, kai tai reikalaujama pagal įstatymus, tačiau mes galime pasikliauti sutarties vykdymu, jei turėtume saugoti ar naudoti nuotraukas teikti paslaugą arba teisėtus interesus, jei turėtume peržiūrėti nuotraukas, kad ištirtų skundą, kuris nuotraukoje yra turinio, kuris pažeidė mūsų paslaugų teikimo sąlygas.

 

Duomenų perdavimas

Jei mes perduosime jūsų asmeninę informaciją iš Europos ekonominės erdvės ar Šveicarijos taip, kad turėtume taikyti papildomas apsaugos priemones jūsų asmeninei informacijai pagal Europos duomenų apsaugos teisės aktus, mes tai padarysime. Prašome susisiekti su mumis dėl informacijos apie bet kokius tokius pervedimus ar taikytas apsaugos priemones.

 

Skundai. Mes esame pasiryžę išspręsti visus skundus dėl mūsų asmeninės informacijos rinkimo ar naudojimo. Jei norite pateikti skundą dėl šios privatumo politikos ar savo praktikos, susijusios su jūsų asmenine informacija, susisiekite su mumis adresu: 6sec.org/contact Mes atsakysime į jūsų skundą, kai tik galėsime, bet kuriuo atveju per 45 dienos. Tikimės, kad išspręstume visus skundus, kurie buvo mūsų dėmesio; tačiau, jei manote, kad jūsų skundas nebuvo tinkamai išspręstas, jūs pasiliekate teisę kreiptis į savo vietos duomenų apsaugos priežiūros instituciją.

Jei kiltų nesutarimų, bus naudojama šios politikos versija anglų kalba (6sec.org/childprivacy).

Pin It on Pinterest

Share This